Arda Katırcıoğlu
BİZİ ARAYIN!
+90 212 296 74 42
Bize Sorun
Medikal Estetik Uygulamalar
Facebook' da Beğen
 
Botoks Fiyatları Botox Ücretleri

Botoks Fiyatlarımız İçin Bizi Arayabilir Yandaki Formu Doldurabilirsiniz

Botoks Fiyatları

Türkiye’de sadece Allergan firmasının ürettiği orijinal Botoks vardır. Allergan(eskiden Abdi İbrahim firması tarafından getirilirdi) tüm dünyada botoks üreten tek firmadır ve Amerikan üretimidir. Yine İngiliz üretimi olan Dysport da FDA onaylı Botoks lardan biridir. Bu ikisi haricinde başka bir marka Botox kullanılmamalıdır. Ben kişisel olarak orijinal Botoks kullanmaktayım.

botoks fiyatları, botox ücretleriBotox flakonu soğuk zincirle gelen ve saklanma koşulları olan bir maddedir. Bir flakonda 100 IU botoks bulunmaktadır. Botoks un bir flakonu kırışıklık tedavisinde bir kişi için fazladır. Dolayısıyla birden fazla kişiye kullanılabilir. Bunda en önemli etken uygulama yapılacak alan sayısıdır. Botoks hazırlandıktan yani sulandırıldıktan sonra 72 saat içinde kullanılmalıdır. Bu yüzden bazı klinikler ve çok az botoks enjeksiyonu yapan merkezler hastalarına yanlarında bir başka hastayı daha getirmelerini teklif edebilirler.

Çok fazla botoks uygulaması yapılan merkezlerde ve kliniğimizde ise böyle bir şart yoktur. Hasta sadece kaş arası ya da göz çevresi yani bir alan uygulamayı yaptırabileceği gibi birden fazla uygulama alanı da tercih edebilir. Botoks fiyatlarına etki eden en önemli faktör; uygulama yapılacak alan sayısıdır. Bir alan botoks fiyatı ile 3 alan botoks fiyatı elbette farklıdır. Kliniğimizde botoks fiyatı hesaplanırken uygulama yapılacak alan adedi baz alınmaktadır. Bir hastaya kaş arası, alın, göz çevresi, dudak üstü, kaş kaldırma, çene, burun, boyundaki platismal bantlara aynı anda botoks yapılabilir. Bu durumda botoks fiyatları değişecektir.

Yine tüm flakonun kullanıldığı terleme botox uygulamasında ücret elbette farklı olacaktır. Terleme botoksu da kendi içinde koltuk altı, el, ayak botoks uygulamaları olarak farklı fiyatlandırılmaktadır. Yine hastaların çok ucuz botoks fiyatlı uygulamalardan kaçınmaları gerekir, çünkü bu durumda botoks etkinliğinde şüphe duyulabilir. Botoks merkezi seçimlerinizde ve botox fiyatı araştırırken bu bilgileri dikkate almanızı tavsiye ederiz..

Botoks uygulaması diğer medikal estetik uygulamalarla ya da tek başına yapılabilmektedir. Genel olarak diğer uygulamalara göre daha basit ve fiyatı daha uygun bir uygulamadır. 6 ayda bir uygulama yapıldığı için ve kolay bir uygulama olduğundan hastalar sıklıkla düzenli olarak botox uygulamasına devam etmektedir.

Kliniğimizin botoks fiyatlarını öğrenmek için 212 2967442 den bize ulaşabilir, ya da yandaki iletişim formunu doldurarak güncel botoks fiyatlarını talep edebilirsiniz.Tavsiye Et    Yazdır


 
 
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres: Valikonağı Caddesi Bina No:73 Kat:7 Daire:7
Nişantaşı İstanbul
E-Mail: mia@miaplast.com
Telefon: 0212 296 74 42
 
SOSYAL PAYLAŞIM

Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.